Kitap ve Kahve Çekilişi

Hediyemiz Var

Yine yeni bir çekiliş ile karşınızdayım. Sanırım artık bu çekilişlere geleneksek demekte sakınca yok. Şimdiye kadar olan kitap ve kahve hediyeleri yılbaşından sonra değişik hediyelere yerini bırakacak ama kitaptan vazgeçmek yok tabi. Çekiliş 11 Aralık 2013 tarihi saat 21:00 da sona erecek ve sonuçlar elbet çekiliş videosu ile twitter @durumbildirimi hesabından yayınlanacak. Katılım koşulu ise aynı. Çekiliş linkini #durumbildirimi etiketi twitter, instagram hesaplarınızdan yayınlayabilirsiniz. Eğer hesabınız kitli ise benim katılımınızı not alabilmem için bu yazıya yorum bırakmayı unutmayınız. Gelelim bu haftanın hediyelerine. Bu hafta kitap hediyesi ayrı bir özel çünkü kitabın yazarı tarafından adınıza imzalanarak size hediye edilecek. Bu haftanın kitabı Selim Çiprut’un sosyal medyada çok ses getiren son kitabı  Ben Cognatus (Rüya Tanrısıyım)

436348

Rüya görerek bir milyon dolar kazanmak ister miydiniz?’ Her insan kendi rüyasının yapımcısı ve yönetmenidir. Yeri gelir şehvetin doruğunu, yeri gelir korkunun uçsuz bucaksız, dehşet verici olanını yaşarsınız. Parçası olduğunuz bu kurguda her şey sizin beyninizde başlar ve yine sizin beyninizde son bulur. Sizde iz bırakmış olanları yakınlarınızla paylaşır ama birkaç gün sonra unutup gidersiniz. Çok merak ederseniz de, ya bir İnternet sitesinden ya da bu konuda uzman sayılabilecek kitaplardan araştırarak rüyanızın vermek istediği mesajı öğrenmek için çabalarsınız.
Standart rüya derler bu tür olanına…
Ya yönetmeninin ve yapımcısının başkası olduğu bir rüyada başrollerden biriyseniz? Rol seçme ya da rol beğenme gibi bir lüksünüzün asla olmadığı, geleceğinizi ve kaderinizi derinden etkileyecek bir maceranın, yani kısaca İnsanlık Tarihi’ni tamamen değiştirecek bir rüyanın oyuncularından biri olduğunuzu düşünün. Bunun bir parçası olmanız için size hayatınızda bir arada göremeyeceğiniz miktarda para teklif edilse fakat bu rüyadan bir daha asla uyanamama riskiniz olsaydı ne yapardınız? Daha rahat bir yaşam sürme pahasına yaşayacağınız bu kabusun bir parçası olmayı kabul eder miydiniz?

Bu romanı okuduktan sonra şimdiye kadar duyduğun ve bildiğin tüm rüya tabirlerini sonsuza kadar unutacaksın…
(Tanıtım Bülteninden)

Eminim bu kitabı okurken çok keyif alacaksınız ve adınıza imzalı bu kitap kütüphanede yerini alacaktır. Elbet kitabın yanında olabilecek en güzel hediye kahveyi unutmuyoruz. Yeni yıl ruhunun her yerimizi sardığı bugünlerde yine Starbucks Christmas Blend yumuşak içimi ile inanın en güzel tercih. Sizler için bu haftanın kahvesi de bu.

fc3b2e20497346cbb3d84af3406ca127

HERKESE BOL ŞANS !

Kitap ve Kahve Çekilişi” üzerine 12 yorum

  1. Başta ön yargili davrandim ama yazinizi okudukça kitap ilgimi çekti. Paylaştim umuyorum kazanirim 🙂 Vee de güzeller güzeli Pera’yi benim için çokça öpün lütfen !

  2. Çok fazla ve çook uzun rüyalar gören biri olarak bu kitap çok ilgimi çekti şu anda, farketmemi sağladığınız için teşekkürler . Twitterda da paylaştım ancak hesabım gizli olduğundan size mentionladım.

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s