Özgür İnternet Özgür Blog

Tavsiyem Var

Blog yazmaya başladığım günden beri neredeyse dışarıda geçirdiğim her an bloga daha fazla nasıl içerik oluştururum ya da gezerken bir haber bir yenilik yakalar mıyım diye bakmakla geçiyor. Bunu yapmayı seviyorum. Yaşadığım şeyleri birileri ile paylaşmak beni mutlu kılıyor. Aynı şekilde okuduğum bloglarda aynı enerjiyi arıyorum. Eğer spesifik olmayan bir yaşam blogu sahibi iseniz ne zaman nerede karşınıza ne çıkacağı belli olmuyor. Bunun yanında bazen aklıma öyle cümleler ya da öyle konular geliyor ki o an bir yerde oturup yazmak istiyorum.

1_600x450

Bunun içinde kafelerden wifi şifresi istemek ya da yazmak için mutlaka bir mekana oturmak zorunluluğu beni rahatsız ediyordu. Ailemden birçok kişinin kullandığı wınn cihazını ilk kez bu şekilde denemiştim. Denedikten sonra ‘işte aradığım tat’ bu diyerek hemen bir Turkcell iletişim merkezine gittim. Her zamanki gibi üstün ikna yetenekleri sayesinde birkaç dakika içinde wınn cihazım aktif şekilde elimdeydi.

Gerçi wınn için sizi birilerinin ikna etmesine hiç gerek yok. Kadınların çantasında bilirsiniz onlarca şey bulunur. Wınn tasarımı ve boyutu ile çantaya bile ihtiyaç duymadan cebinizde taşıyabileceğiniz boyutta. Hem çok şık bakınhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/vinn-ailesi/turkcell-vinn Turkcell’in birçok cihaz kampanyasını kullandığım için her zaman bana kontratlı almak daha ekonomik ve kolay geliyor. Wınn içinde bir çok seçenekleri var. Wınn ile blogum daha özgür yani ben daha özgürüm. İlham perisi sizi nerede yakalar hiç belli olmaz bu yüzden cebinizde wınn ile her zaman o an’a hazır olun derim.

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s