IPPAWARDS Sahiplerini Buldu

yaşam

Iphone fotoğraf ödülleri 2007’den beri yapılan ilk ve en uzun iphone fotoğraf yarışması. IPPAWARDS dünya çapındaki iphone kullanıcılarının bağlantıya geçmesini sağlayan  ve yaratıcılıklarını yücelten bir ödül. IPPAWARDS her sene dünya çapında yetmişten fazla ülkede iphone kullanıcıları tarafından çekilmiş binlerce fotoğraf arasından en iyilerini seçiyor. Kazananlar jüri üyeleri tarafından çeşitli aşamalarda değerlendirilir ve yılın en iyi fotoğrafı olarak ödüllendirilir.

Fotoğraflar : yemek, seyahat, hayvanlar, mimari, çocuklar, çiçekler, manzara yaşam tarzı, doğa, haberler ve olaylar, panaroma, insanlar, portreler, mevsimler, gün batımı ve diğerleri kategorilerinde değerlendiriliyor. Her kategoride üç kazanan belirleniyor. Jüri ise sanat yoğunluğu, orjinallik, konu bütünlüğü ve stil alanlarında değerlendirerek nihai ödüllendirmeyi yaparlar. Yarışmanın değişmez kuralı ise fotoğrafların hiçbir düzenleme, photoshop ve filtre programında düzenlenmemiş olması. Bu senenin kazananlarından birkaç örnek.

07-YILANG-PENG-1stArchitecture_verge_super_wide 16-ALEXA-SEIDL-1stFood_verge_super_wide 19-ELENA-GRIMAILO-1stLandscape_verge_super_wide 22-BRANDON-KIDWELL-1stLifestyle_verge_super_wide 32-COCU-LIU-2ndOthers_verge_super_wide 38-ATHENA-TAN-2ndPeople_verge_super_wide

Daha ayrıntılı bilgi için. https://www.ippawards.com

 

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s