KahveGram

Tavsiyem Var

İnstagram’ın üstümüzdeki etkisi ve hayatımızda aldığı rol tartışılmaz. Açıkçası benim en çok keyif aldığım mecralardan biri. Fotoğraf sanatına karşı olan ilgimden dolayı açtığım hesap zamanla kullanım şeklini değiştirdi. Artık benim için etiketler altından merak ettiğim yerleri, yemekleri, sergileri ya da buna benzer bir çok şeyi önüme seren bir yer halini aldı. Zaten kişisel hesabım olan durum_bildrimi üzerinden ne kadar aktif olduğum belli.

Resim1

Geçen gün okuduğum bir instagram veri haberinde ortalama olarak her insanın neredeyse 2 hesabı olduğu öngörülüyor. Bazıları belki bunu gizli sularda yüzmek için kullanıyor ama çoğu insan hobilerine, mesleklerine, çocuklarına, kitaplara vb bir çok şeye dair hesaplar açıyor. Ticari yapanları bir kenara ayırırsak ‘hobi’ sayfaları gerçekten eğlenceli. Bundan bir ya da iki hafta önce ben de en çok sevdiğim, üstüne okuduğum bir şey üstüne yani kahve üzerine bir hesap açtım. Şimdi bunu duyunca garip geliyor olabilir ama kahve denilen konunun ucu bucağı yok. Zaten bu yazıyı okuyan kahve severler beni çoktan anladı.

5eb7f36060a346ab996a8668654a02ef

Bundan sonra http://instagram.com/kahvegram üzerinden bol bol kahve konuşacağız, tarifler paylaşacağız hatta ara ara takip edenlere sürprizler yapacağım. İnsanın sevdiği bir şeyi konuşmasının ona iyi geldiği bir gerçek. Ee bir kahvenin hatırı belli. Kahve ve mug seven herkesi hesaba bekliyorum. Sevgiler.

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s