İzmir Gourmet Guıde

Tavsiyem Var

İzmir’de fark yaratan ve İzmir’in sosyal hayatına büyük katkı sağlayan oluşumlardan biri olan İzmir Gourmet Guide yenilikler yapmaya devam ediyor. İzmir’in mekanlarına, sosyal hayatına bir pencere açan yeme, içme ve eğlence rehberi İGG artık uygulama ile cebimizde. Şehir hayatı içinde sosyalleşmek için ayırdığımız kısa vakitlerde ‘ne yapsam’ sorusu ile boğuşmadan bu uygulama sayesinde istediğiniz türde yerleri listelemeniz ve incelemeniz mümkün.

FullSizeRender (4)FullSizeRender (3)

Aynı zamanda İGG çatısı altında geleneksel hale gelen ‘Bir Adım Öne Çıkanlar’ ödülleri ile şehrin mekan ve mekan işletmecilerini de motive etmeyi başaran ekibin uygulama ile birlikte bu oluşumu daha dijital ve kolay ulaşılır yerlere taşıdıkları belli. Kendileri ile geçtiğimiz günlerde İGG’nin dünü, bugününü ve yarın olması gerektiği yerleri konuşmak için bir araya geldik. Gecede İzmir’e dair ve İzmir’in sosyal hayatına dair paylaşımlarda bulunduk.

Processed with VSCOcam with c1 preset IMG_1690

‘İzmir’de bir şey yok’ klişesini yıkan bu tip organizasyon ve oluşumların hem İzmir’e hem de İzmirlilere büyük katkı sağladığını düşünüyorum. Bu geceye ev sahipliği yapan ve İzmir’de yıllardır yiyecek içecek sektöründe marka haline gelmiş Bonjour Restaurant’ın sahibi Timur Gönülşen ve ailesinin güzel sohbeti eşliğinde İzmir’li blog yazarları ile güzel bir akşam geçirdik. Ayrıca Bonjour Restaurant’ın ‘Altın Tabak’ ödüllü şeflerin spesiyallerini tatma fırsatı bulduğumuz gece İzmir’e dair birçok anı ile noktalandı.

IMG_1662 IMG_1652

Harika Ege manzaraları ile dolu İzmir Gourmet Guide Lezzet Senfonisi videosunu izlemeyi unutmayın.

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s