#sisimdebizdensin

Tavsiyem Var

dusuk_coz_sisim_meyhane_konsept_61

Ege insanı için mezenin, balığın, rakının yeri her zaman başkadır. Çoğumuz kadeh sesini yükse müzik sesine tercih ederiz. İşte bu yüzden Ege insanı için bu keyifli nerede yaşadığı da çok önemlidir. Yıllardır İzmir’de yiyecek içecek sektörüne emek vermiş isimlerden biri Sisim Meyhane. Yıllardır birçok alanda bizlere hizmet veriyorlar. 1966 yılından beri İzmir’e emek veren sahipleri çok sıcak kanlı. Geçen akşam birkaç dost ile beraber mezeleri tatmak ve bir iki kadeh tokuşturmak için gittik. İyi ki de gitmişiz. 

dusuk_coz_sisim_meyhane_konsept_65

 

Mezeleri, dekoru, müzik seçimleri ve her yere yayılan anason kokusu ile atmosferi zaten sizi hemen içine çekiyor. İzmir’in kalbi Kordon’un meydan tarafından girişinde olan mekanın yeri zaten çok özel. Gitmişken bir yeniliği de öğrenmiş oldum. Meğer Sisim meyhane artık müdavimlerine kart çıkartmış. Bundan böyle o kart ile sürprizler bizlerle olacakmış. Mesela şu an müdavim kart ile dört meze sipariş ettiğinde bir meze onlar hediye ediyor. Dört kere hediye meze aldığında da isminin yazılı olduğu kadehi hediye ediyorlar. Bu uygulamadan cuma-cumartesi hariç haftanın diğer günlerinde faydalanıyoruz. Müdavim olmayalım da ne yapalım? 🙂 İzmir’de olan, buradan yolu geçen, bir iki kadeh atalım kendimize gelelim diyenler mutlaka uğrasın. Uğramadan önce haber vermeyi unutmayın belki yolumuz kesişir.  

#sisimdebizdensin” üzerine bir yorum

  1. Sisim uzun zamandır benim de uğramak istediğim bir meyhane. Verdiğin bu güzel haberle gidişimiz daha da hızlanır diye düşünüyorum. Teşekkürler! 🙂

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s