Oy ve Ötesi

yaşam

NJCRKA5H

Yine bir seçim dönemi geldi çattı. Sosyal medyada neredeyse başka hiçbir şey konuşamaz hale geldik. Kolay değil bu konuda hassasiyetlerimiz var. Bir şeylerin bizim dışımızda geliştiğine dair güvensizliklerimiz var. Sonucun ne yaparsak yapalım değişmeyeceğine dair bir kabulleniş var.

1090903_777011965704986_620270696334861415_o

Oysa birileri bunun böyle olmadığına inanıyor. Birileri diyor ki; Gel beraber çalışalım ve geleceğimize sahip çıkalım. Sanırım artık oy ve ötesini tanımayan yok. Yani en azından küçük çaplı bir sosyal medya kullanıcısı iseniz tanıyorsunuz. Peki çok basit bir işlem ile o ekibe katılıp, geleceğine dair olan seçimlerde en azından kendi sandığına sahip çıkabileceğini biliyor musun? Ya da madem Oy ve Ötesini biliyorsun neden sen de taşın altına elini koymuyorsun? Hadi bu seçimlerde sadece bir pazar oyumuzu atıp denize gitmeyelim, sosyalleşmeyelim, alış veriş merkezlerine tıkılıp kalmayalım, bir pazarcık çocuklarımız ile ilgilenmeyelim, yemek pişirmeyelim. Bu seçimlerde bir pazarımızı ülkemiz için, geleceğimiz için sonuç ne olursa olsun vicdanımız rahat geçirmek için çalışarak geçirelim.

Yapacağımız şey çok basit.

  • http://oyveotesi.org/ adresini tıkla
  • Yeni kullanıcı kaydı oluştur
  • Oy kullanacağın bölgeyi ve görev almak istediğin bölgeyi seç
  • ve bunu çevren ile paylaş.

Bu kadar basit. Daha sonra bu çalışkan ekip sizi telefonla arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Unutma sen yoksan b,z sıfırız. Sana ihtiyacımız var.

cropped-db13.png

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s