Minipost 

yaşam

  
Hiçbir yetenek kimsenin tekelinde değil. Hiçbir meslek sadece tek bir kişi ile var olmadı. Sadece daha çok isteyenler ya da yola daha erken çıkanlar var. Durmayanlar. Yol alanlar. Ve henüz seninle tanışmadılar. Kimse senin içindeki fotoğrafçıyı, yazarı, ressamı, tasarımcıyı, dansçıyı, sporcuyu henüz tanımıyor ama sen tanıyorsun. Artık sadece paylaşma zamanın geldi. Birileri senin önünde yola çıktı diye yönünü değiştirme sen kendi yönünü, yolunu çiz. Seninle aynı zevklere sahip insanlara karşı hırslanma tam tersi en çok onları sev. Sev ki rahatça izle, sor. Çekinme. 
Hiçbir yazarı beğenmeyen bir yazar olabilir mi? Hiçbir foroğrafçının eserlerine bakmayan bir fotoğrafçı. Bir meslekte, hobide ilerlemenin tek yolu sadece kendi yaptığın kilometrelerden geçmiyor bazen başkalarının deneyimleri seni yoğuruyor. 
Kıskanmadan, hırslanmadan, öğrenmek için bakarsan oluyor. Sadece kendini “tek” görenlerden kaç. Onları örnek alma. Yalnız dağlarında egolarını okşarken onları rahatsız etme. Sen yoluna fener olanlarla yola çık. Ve gün gelince sen de fener ol… #minipost #durumbildirimi

Bir şey söyle ?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s